ה-8 לפברואר 1974 לא היה עוד יום שגרתי בבית משפחת ווינר התל-אביבי. באותם רגעים נולדה תינוקת קטנה וצווחנית העתידה לשאת את השם המחייב מיס ווינר. הילדה הקטנה התגלתה כתולעת ספרים כבר בגיל מוקדם, אולם לא זה היה מה שהפתיע את כולם. מה שהפתיע הוא אופן הקריאה - מהסוף להתחלה.

כן, כן, לא משנה אם הספר היה בן 100 עמודים או 500 עמודים, תמיד קראה אותו מהסוף להתחלה. כשבכיתה ג' שאלה אותה המורה למה היא בוחרת לקרוא בצורה כל כך משונה, ענתה מיס ווינר הצעירה: "לא כל מי שקורא מההתחלה מגיע תמיד לסוף. לפעמים הוא משתעמם או מתאכזב, אבל אני רוצה לבחור מראש סוף ראוי ורק אחר כך להגיע להתחלה".

להסתכל על העולם מהסוף להתחלה.
נקודת מבט ייחודית זו מנחה מאז את דרכה המקצועית של מיס ווינר בתחום השיווק. הדרך הזו התחילה בעולם ההייטק, עברה דרך שטראוס וסודה סטרים, והגיעה לייעוץ לחברות מובילות במשק הישראלי.

דרך המשקפיים של מיס ווינר, ניבט עולם שלם של שיטות חדשות להבנת עולם השיווק המתחיל בחיבור בין ניתוח מעמיק של נתונים מסורתיים (כמו נתוני מכירות) לנתוני דיגיטל, ועד ליכולת להציע מודלים חדשניים לניהול תהליכי שירות, השגה ושימור לקוחות, המותאמים לבעלי מקצוע בתחום הייעוץ והשירות.
גם כיום "מיס ווינר" יושבת עם לקוחותיה לפגישות שמתחילות נכון - מהסוף להתחלה. מתחילים מהיעד הסופי ואז יוצאים לחפש את כל הדרכים שמובילות לשם
.